ثبت شرکت | خدمات ثبت شرکت دیاکو

ثبت انواع شرکت


- ثبت شرکت با مسئولیت محدود
شرکت با مسئولیت محدود از لحاظ فعالیت هیچ محدودیتی نسبت به دیگر انواع شرکتها ندارد. یعنی هر فعالیتی که در دیگر شرکتها (سهامی خاص، تعاونی، تضامنی و نسبی) مجاز و امکان پذیر باشد در شرکت با مسئولیت محدود نیز امکان پذیر است. شرکت با مسئولیت محدود با حداقل دو نفر قابل ثبت می باشد. نیاز به واریزی وجه سرمایه اولیه ندارد. نیاز به تمدید اعضای هیات مدیره ندارد. نیاز به بازرس ندارد. مسئولیت شرکا به میزان سهم الشرکه ای می باشد که در شرکت شریک می باشند. اعتبار شرکت با مسئولیت محدود به میزان مبلغ سهم الشرکه می باشد.


- ثبت شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی خاص با حداقل سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس تشکیل می شود. بازرسین نیز می توانند سهامدار باشند. بازرسین نباید قرابت سببی و نسبی با اعضای هیات مدیره داشته باشند. در شرکت سهامی خاص باید سی و پنج درصد سرمایه اعلامی را به حساب شرکت در شرف تاسیس واریز نمود. تعهدات سهامداران در شرکت به صورت درصدی می باشد. یعنی هر سهامدار به میزان درصد سهام متعهد می باشد. شرکت سهامی خاص جهت شرکتهایی با موضوعات پیمانکاری، بازرگانی داخلی و خارجی،شرکتهای بزرگ تولیدی و کلا جهت شرکتهایی با اعتبار زیاد قابل ثبت می باشد.

- ثبت موسسه های غیر تجاری
موسسات بطور عمومی جهت اموری به ثبت می رسد که نیاز به تجارت ندارد. در موسسات امور تجاری انجام نمی گیرد. موسسات اساسا غیرتجاری می باشند. موسسات به صورت غیر انتفاعی و انتفاعی می باشند. ثبت موسسات غیر تجاری نیازی به واریزی وجه، سرمایه و سوء پیشینه ندارد. موسسات غیرانتفاعی را سمن نیز می نامند. موسسات غیر تجاری جهت امور فرهنگی، پژوهشی، خدماتی، مشاوره ای، آموزشی و ... به ثبت می رسند.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02632400680 و یا با شماره همراه 09120594830 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.