ثبت اختراع در کرج

ثبت اختراع در کرج

همانطور که می دانیم اختراع حق انحصاری است که به مخترح آن در قبال خلق و ایجاد محصول با فرایند صنعتی از طرف دولت و قوه حاکمه اعطاء می شود. از این جهت که اختراع حاصل تلاش فکری مخترع است ، بنابراین باید مورد حمایت قرار گرفته و به ثبت برسد.

از این رو مخترع باید قبل از افشاء اختراع خود و جلوگیری از هرگونه خطر از جمله سرقت ، کپی ، استفاده ی شخصی و... اقدام به ثبت اختراع خود کند.

مشاورین حقوقی ما در تلاش هستند تا از مخترعین کشور حمایت کرده و گام به گام با آن ها همراه شوند . ما به شما پیشنهاد می کنیم برای ثبت اختراع در کرج با ما همراه شوید.

از مزایای ثبت اختراع به مواردی چون: موقعیت قدرتمند در بازار ، دستیابی به سود بیشتر ، دسترسی به بازارهای جدید و... می توان نام برد.

پس اگر اختراعی دارید با ما تماس بگیرید تا اولین گام برای ثبت اختراع در کرج و شهرهای دیگر را برداریم.

موسسه حقوقی دیاکو کلیه امور اداری و حقوقی ثبت اختراع شما را در کمال امنیت و حقوق شما ، انجام میدهد ، با ما تماس بگیرد و اطلاعات بیشتر کسب نمایید .

کلمات کلیدی : ثبت اختراع در کرج - ثبت اختراع - چگونه یک اختراع را به ثبت برسانیم - مزایای ثبت اختراع - ثبت اختراع چیست

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02632400680 و یا با شماره همراه 09120594830 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.