برند های ثبت شده

برند های ثبت شده

گاهی اوقات پیش آمده که موکلین ما با برند های ثبت شده ای فعالیت نموده اند که بعد از مدتی با مشکل مواجه شده اند. برند های ثبت شده را نمی توان با تغییرات جزئی ثبت کرد. اداره مالکیت صنعتی خود از برند های ثبت شده محافظت می کند. به این معنی که از ثبت برند های مشابه جلوگیری می شود.


موسسه خدمات اداری و ثبت شرکت دیاکو ارائه کننده خدمات :

ثبت شرکت در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت اختراع در کرج
ثبت طرح صنعتی
ثبت علامت تجاری
رتبه بندی و گرید شرکت ها
ثبت مالکیت فکری
اخذ کارت بازرگانی در کرج
اخذ جواز تاسیس کارخانجات در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج

و سایر خدمات حقوقی و ثبتی مرتبط با شرکت ها و کارخانجات و تولید کنندگان


ثبت برند ها در کرج، برندهای ثبت شده در ایران، ثبت شرکت در کرج، برند های ثبت شده در کرج، ثبت لوگو پوشاک در کرج، هزینه استعلام برندهای ثبت شده در کرج، فروش برند های ثبت شده در کرج، کارت بازرگانی در کرج، ثبت برند در کرج، برند های ثبت شده در ایران،ثبت طرح صنعتی در کرج، جواز تاسیس در کرج، ثبت شرکتها در کرج، ثبت شرکت در تهران، ثبت شرکتها در کرج، هزینه ثبت شرکتها در کرج، هزینه ثبت شرکتها در تهران، ثبت علامت تجاری، برندهای ثبت شده در ایران ها، ثبت آرم شرکت، تغییرات شرکت در کرج، تغییر در اساسنامه، ثبت علائم تجاری در کرج، ثبت علائم تجاری در تهران، هزینه انتقال برند های ثبت شده در ایران

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02632400680 و یا با شماره همراه 09120594830 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.