تغییر سمت مدیران شرکت در کرج

تغییر سمت مدیران شرکت در کرج

موسسه ثبت شرکت دیاکو در اسرع وقت کلیه صورتجلسات و تغییرات لازم در اساسنامه شرکتها را انجام می دهد .

تماس بگیرید : 02632400680

در شرکت ها گاهی تغییرات مورد نیاز می باشد. تغییر سمت مدیران شرکت در کرج یکی از مواردی می باشد که مد نظر مدیران شرکت می باشد. تمدید سمت مدیران شرکت در کرج در شرکت های سهامی خاص هر دو سال یکبار اجباری است. اما تمدید سمت مدیران در شرکت با مسئولیت محدود اختیاری است.

ثبت شرکت در کرج


از جمله خدمات ما : ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند در کرج ، ثبت نشان تجاری در کرج ، ثبت اختراع در کرج ، تغییرات اساسنامه شرکت در کرج ، انحلال شرکت در کرج ، تنظیم صورتجلسات شرکت ها در کرج و ...

با انجام کلیه امور ثبتی شما به صورت قانونی و با بهره گیری از وکلای رسمی در کرج ، برترین گزینه جهت واگذاری کلیه امور ثبتی شرکت شما در استان البرز می باشد .

موسسه خدمات اداری و ثبت شرکت دیاکو ارائه کننده خدمات :

ثبت شرکت در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت اختراع در کرج
ثبت طرح صنعتی
ثبت علامت تجاری
رتبه بندی و گرید شرکت ها
ثبت مالکیت فکری
اخذ کارت بازرگانی در کرج
اخذ جواز تاسیس کارخانجات در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج

و سایر خدمات حقوقی و ثبتی مرتبط با شرکت ها و کارخانجات و تولید کنندگان

ثبت شرکت در کرج، هزینه ثبت شرکت در کرج، تنظیم صورتجلسه تغییر سمت مدیران شرکت در کرج، ثبت برند در کرج، ثبت لوگو در کرج، ثبت برند در ایران، ثبت برند در تهران، ثبت شرکت در تهران، هزینه ثبت شرکت در کرج، هزینه ثبت برند در تهران، جواز تاسیس در کرج، جواز تاسیس در اشتهارد، ثبت شرکت تولیدی در اشتهارد، ثبت شرکت در هشتگرد، طرح توجیهی در کرج، اخذ کد اقتصادی در کرج، کارت بازرگانی در کرج، اخذ کد اقتصادی در تهران، کارت بازرگانی در تهران، ثبت علامت تجاری در ایران، ثبت شرکتهای کرج، اداره ثبت شرکت کرج، ثبت طرح صنعتی در ایران، ثبت مالکیت صنعتی،هزینه تغییر سمت مدیران شرکت در کرج، ثبت شرکت در کرج

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02632400680 و یا با شماره همراه 09120594830 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.