دریافت گواهینامه ایزو در کرج , ISO

ISO

ايزو (ISO) كوتاه شده نام سازمان بين‌المللي (International Standard Organization) مي‌‌باشد. مؤسسه بين‌المللي استاندارد سازي (ايزو) يك فدراسيون بين‌المللي متشكل از نهادهاي ملي استاندارد است. تعداد اين نهادها بالغ بر 140 نهاد مي‌باشد كه هريك از يك كشور برخاسته‌اند. ايزو يك سازمان غير دولتي است كه در سال 1947 ميلادي تاسيس شد. وظيفه ايزو ارتقاء توسعه استاندارد سازي و فعاليتهاي مربوطه در جهان با ديدگاهي است كه هم به ايجاد تسهيلات در زمينه تبادل بين‌المللي كالاها و خدمات توجه دارد و هم توسعه همكاري در زمينه‌هاي فكري ـ علمي ـ فني و اقتصادي را در نظر دور ندارد. ما حاصل فعاليتهاي ايزو قراردادهاي بين‌المللي خواهد بود كه به عنوان استانداردهاي بين‌المللي انتشار مي‌يابد. سيستمهاي مديريتي ايزو از طريق بيش از 430000 سازمان در 158 كشور به اجرا درمي‌آيد . { دریافت گواهینامه ایزو در کرج }
1) سيستم‌هاي مديريت كيفيت، سري استانداردهاي ISO 9000
در سال 1987 كميته فني 176 سازمان ايزو (ISOTC/176) ‌سري استانداردهاي ISO 9000 را به جهانيان ارائه نمود.
هدف از تدوين اين سري استاندارد، به وجود آوردن الگويي بين‌المللي براي پياده‌سازي و استقرار سيستم‌هاي مديريت و تضمين كيفيت بوده است كه مورد استقبال فراوان در سطح دنيا قرار گرفت.
سيستم‌هاي مديريت كيفيت به منظور حفظ سطح كيفيت تعريف شده و بهبود كيفيت از طريق اصلاح فرايندها، در سازمان پياده‌سازي مي‌شود. امروزه واحدهاي خدماتي نيز مانند واحدهاي صنعتي، علاقه زيادي به استقرار سيستم كيفيت نشان مي‌دهند.


موسسه دیاکو مجری و مشاوره در امور خدمات ثبتی و حقوقی : 02632400680


مطالب دیگر:

برند شخصی

ثبت طرح های صنعتی

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت جدید

چگونگی ثبت برند


کلید واژه ها : دریافت گواهینامه ایزو در کرج ، برند برتر ، تصویر برند ، چگونگی برندسازی ، برندینگ ، برند و نام تجاری در کرج

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02632400680 و یا با شماره همراه 09120594830 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.