ثبت شرکت دیاکو | ثبت شرکت | ثبت برند |ثبت شرکت در کرج

ثبت مالکیت معنوی

سازمان جهانی مالکیت معنوی (به انگلیسی: World Intellectual Property Organization) یا (به انگلیسی: WIPO) یکی از ۱۶ آزانس تخصصی سازمان ملل است. وایپو با امضای توافقنامه‌ای در استکهلم در سال ۱۹۶۷ «برای تشویق آثار خلاقانه در راستای حمایت از مالکیت معنوی در جهان» تأسیس شد.وایپو هم‌اکنون ۱۸۴ کشور عضو دارد و ۲۴ معاهده بین‌المللی را مدیریت می‌کند و مقر آن در ژنو، سوئیس قرار دارد. مدیر کل فعلی وایپو فرانسیس گری است که در ۱ اکتبر ۲۰۰۸ به این سِمت منصوب شد. ۱۸۳ عضو از کشورهای عضو سازمان ملل متحد و سریر مقدس عضو وایپو هستند. جزایر کوک، کیریباتی، جزایر مارشال، ایالات فدرال میکرونزی، نائورو، نیووی، پالائو، جزایر سلیمان، تیمور شرقی، تووالو، وانواتو و کشورهای به رسمیت شناخته‌نشده در وایپو عضو نیستند و فلسطین وضعیت ناظر دارد. یکی از مهمترین اعضای ناظرِ این سازمان که در زمینۀ اختراعات در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کند فدراسیون بین‌المللی مخترعان است.

در ایران ثبت مالکیت معنوی به صورتی انجام می پذیرد که افراد از آثار خود حمایت می کند. همه آثار ثبت مالکیت معنوی نمی شوند. ثبت مالکیت معنوی برای آثار فاخر می باشد. ثبت مالکیت معنوی باعث حمایت از آثار فاخر بجا مانده از گذشتگان می شود. ثبت ماکیت معنوی امری ضروری برای آثار فرهنگی محسوب می شود.

ثبت شرکت ، ثبت مالکیت معنوی ، ثبت مالکیت فکری ، ثبت مالکیت معنوی در کرج ، ثبت ایده در کرج

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02632400680 و یا با شماره همراه 09120594830 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.