ثبت شرکت دیاکو | ثبت شرکت | ثبت برند |ثبت شرکت در کرج

اقامت در ارمنستان

اخذ اقامت ارمنستان برای هر فرد از اعضای خانواده بصورت جداگانه صورت می گیرد و بر خلاف اکثر کشورها اگر قصد اقامت ارمنستان به همراه خانواده دارید باید برای خود و سایر اعضای خانواده تان بصورت جدا جدا اقدام به اخذ اقامت نمایید. اقامت ارمنستان برای مدت طولانی (بیش از 4 ماه) نیاز به دلیلی موجه خواهید داشت که دو مورد از رایج ترین شرایط برای اخذ موافقت اقامت سازمان مهاجرت ارمنستان، تحصیل در ارمنستان و ثبت شرکت در ارمنستان است. اگر به عنوان دانشجو به ارمنستان خواهید آمد پس نگران اخذ اقامت ارمنستان نباشید چون به نحوی عاری از مشکل با اقامت شما در ارمنستان (برای طول مدت تحصیل) موافقت خواهد شد ولی اگر دانشجو نیستید باید زمینه ای را فراهم کنید تا اقامت شما را درارمنستان توجیه کند. اگر شما ایرانی ارمنی تبار باشید با سه ماه اقامت در ارمنستان امکان این وجود دارد که با درخواست اقامت دائم شما در ارمنستان موافقت شود ولی اگر این شرایط را ندارید به شما پیشنهاد می کنیم از طریق ثبت شرکت در ارمنستان برای مدت نامحدودی شرایط قابل قبول برای درخواست اقامت ارمنستان خود را فراهم آورید. شما با ثبت شرکت در ارمنستان می توانید بدون مشکل و پس از زمانی حدود 25 روز کاری، اقامت ارمنستان را به مدت یک سال دریافت کنید و پس از دو الی چهار بار تمدید این اقامت (سه تا پنج سال اقامت در ارمنستان) و دانستن زبان ارمنی (خواندن و نوشتن) درخواست اقامت ارمنستان را به مراجع مربوطه تسلیم کنید.

در مجموع، با دریافت اقامت ارمنستان می توانید مانند شهروند ارمنستان باشید. در کشور ارمنستان پس از تمدید حداکثر 5 سال از اقامت ارمنستان، می توانید پاسپورت ارمنی دریافت کنید و مانند یک شخصیت ارمنی با دنیای بیرون ارتباط برقرار کنید.خارجیان متقاضی دریافت اقامت ارمنستان،پس از اتمام 2 روز از ثبت شرکت در ارمنستان و دریافت مدارک ثبت،توسط وکلای ما مراحل دریافت اقامتشان انجام میگیرد.مزایای اخذ پاسپورت و اقامت ارمنستان ، تردد در بیشتر کشورهای اروپا و آمریکا (پس از درخواست صدور روادید) و ورود به خاک کشورها بدون اخذ ویزا می باشد.متقاضیان اخذ اقامت از کشور ارمنستان میتوانند براحتی با ثبت شرکت در ارمنستان از اقامت ارمنستان نیز استفاده نمایند.برخی از مواردی که در زمینه اخذ اقامت ارمنستان وجود دارد توانایی انجام کار بدون محدودیت ، توانایی تحصیل رایگان ، توانایی ثبت شرکت تجاری و خدماتی ، قابلیت افتتاح حساب بانکی و بهره مندی از کلیه امکانات رفاه اجتماعی همانند یک شهروند ارمنی میباشد. از بزرگترین مزایای دریافت اقامت ارمنستان نسبت به سایر کشورها که صاحب آمار بالای مهاجرتی از طرف ایران هستند این است که مهاچران ایرانی توسط خدمات مهاجرتی موسسه ما ، براحتی و به صورت قطعی پس از گذشت زمانی کوتاه صاحب اقامت دائم ارمنستان خواهند شد.حضور متقاضیان یکبار برای انجام معاینات پزشکی(عدم اعتیاد)در کشور ارمنستان ضروری است.

از مزایای اخذ اقامت در ارمنستان :

توانایی انجام کار بدون محدودیت،توانایی تحصیل رایگان،توانایی ثبت شرکت تجاری و خدماتی،قابلیت افتتاح حساب بانکی و بهره مندی از کلیه امکانات رفاه اجتماعی.

شما می توانید برای تحصیل و یا کار به کشور ارمنستان سفر کنید و اقامت این کشور را بگیرید.

البته برای دانشجویان گرفتن اقامت راحت است و تا زمانی که در آنجا درس می خوانند مانن یک شهروند ارمنستانی هستند.


مطالب دیگر:

آموزش ثبت شرکت

ثبت شرکت در اتریش

ثبت شرکت ابوظبی

ثبت شرکت اتباع خارجی

ثبت شرکت به صورت الکترونیکی


کلید واژه ها: اقامت در ارمنستان , شرایط ثبت شرکتها , ثبت شرکت در کرج

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02632400680 و یا با شماره همراه 09120594830 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.