ثبت شرکت دیاکو | ثبت شرکت | ثبت برند |ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی

ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی
متقاضیانی که قصد ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی را دارند، ابتدا باید یک شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود ثبت نمایند.
ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی سهامی خاص با حداقل 5 عضو قابل انجام است و 35 درصد سرمایه باید نقدا پرداخت گردد و مدت فعالیت شرکت 2 سال است.
ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مسئولیت محدود، حداقل با دو نفر به ثبت می رسد و این شرکت ها از تعهدات کمتری برخوردار هستند .
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی- مدارک - هزینه و زمان برای ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی کارشناسان مؤسسه حقوقی دیاکو درارتباط باشید.
کلید واژه ها : ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی، ثبت شرکت نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی درکرج، ثبت شرکت درکرج، ثبت شرکت

 

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02632400680 و یا با شماره همراه 09120594830 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.